top of page

Niezwykłe Kamertony

Terapia kamertonami znana jest z przywracania równowagi ciała i umysłu oraz wspomagania uwalniania negatywnych myśli lub emocji.


Wielu lekarzy medycyny alternatywnej, akupunkturzystów czy naturoterapeutów wprowadza kamertony do swojej praktyki zawodowej.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli czujesz, że „utknąłeś”, możesz skorzystać z terapii kamertonami.Delikatne wibracje dźwiękowe leczą stres i niepokój, bezsenność, a nawet równego rodzaju bóle.

Nawet jeśli czujesz się dobrze psychicznie i fizycznie, używanie kamertonów może pomóc wyciszyć umysł np. przed jakimś ważnym wydarzeniem albo podczas medytacji, co może okazać się zbawienne w naszym zabieganym świecie!

Jednakże najpowszechniejsze zastosowanie kamertonów do leczenia jest zakorzenione w medycynie wschodniej. Uważa się, że ich wibracje dźwiękowe stymulują qi, zachęcając organizm do naturalnego przepływu tej energii. Uderzenie kamertonem (w celu wydobycia dźwięku), a następnie przyłożenie go do obszaru, który wydaje się napięty lub bolesny, łagodzi objawy i sprzyja gojeniu.

Kamertony mogą również stymulować energię psychiczną i zwiększać samoświadomość. Jeśli czujesz, że utknąłeś twórczo, emocjonalnie lub społecznie, użycie kamertonu, pomoże twojemu umysłowi odpocząć i zrelaksować się.

Kamertonów można także użyć, aby wypełnić energetyzującymi wibracjami pomieszczenia, w których panuje stagnacja powietrza.
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page